Старшата на Черно море със зрелищно 3:3 срещу Суворово

0

Юношите старша възраст на Черно море направиха зрелищно реми 3:3 , като гости на един от водещите тимове в Североизточната В група – Суворово. Домакините влязоха по добре в контролата и до 30-ата мин вече водеха с 2:0, но малко преди почивката Диян Малчев върна едно попадение. През второто полувреме моряците излязоха коренно преобразени и след голове на Петко Цанков и Никола Найденов стигнаха  до  пълен обрат.  Веселин Тисовски , Малчев и Цанков  пропуснаха да затвърдят успеха и малко преди края Суворово се добра до равенството.

Наставникът на варненци Тодор Каменов заяви пред клубния сайт , че е доволен от показаното във фаза атака, но определено има върху какво да се работи в играта в защита. Следващата проверка на формацията, която през новия сезон ще представя Черно море в Елитната юношеска група до 19 г., е в събота от 18 ч., във Варна срещу Черноморец (Балчик).

Черно море 19: Георги Ставрев (46-Иван Христов), Костадин Иванов (46-Александър Александров), Георги Радев, Петър Петров, Николай Атанасов (60-Христо Андонов), Веселин Тисовски (46-Петко Цанков), Теодор Кьосев (46-Александър Милев), Стелиян Евтимов (40-Симеон Неделчев), Мустафа Мустафа (46-Георги Атанасов), Никола Найденов, Диян Малчев (75-Карен Мадоян)