Паломино излиза на „Българска армия“

0

Хермес Паломино по всяка вероятност ще се завърне в състава на Черно море за гостуването на ЦСКА. Пантерата пропусна последните два мача с Черноморец и Калиакра заради контузия в коляното, но вече се чувства далеч по-добре. „Започвам да тренирам пълноценно и мисля, че ще играя в неделя“, каза Паломино. Той призна, че ще се моли травмата на Миро Манолов да не е сериозна. „Всички се радвахме, когато Миро бележеше, но сега всички сме тъжни“, допълни венесуелецът.

Неговият сънародник Марлон Фернандес пък изрази надежда, че ще играе с Черно море в Европа. „Мечтая да се класираме за евротурнирите. Искам да завършим поне на трето място. Този сезон вече е трудно, но другия вярвам, че ще стане“, каза Фернандес, който има договор с тима до декември 2013 г.

Той обяви, че е впечатлен от Варна и определи града като един от най-красивите, в който е живял. „Хубаво море, добри курорти. Всичко е прекрасно. Аз и моето семейство се чувстваме страхотно във Варна“, допълни дребничкият халф с №86 на гърба.