Крам Комерс спечели коледния турнир. Станислав Стоянов – MVP (снимки)

13

Отборът на Крам Комерс спечели коледния футболен турнир на Modera Coffee. В надпреварата се пуснаха 54 тима, които в рамките на три дни се сбориха за първото място. До сблъсъка за трофея стигнаха отборите на Крам Комерс и Навирачите, които в полуфиналите отстраниха съответно Извънземните с 2:1 и Коч Юнайтед с 4:3 (след изпълнение на дузпи, в редовното време 2:2).

На финала Крам Комерс успя да спечели с 2:1 и така да триумфира с купата във второто издание на надпреварата. Най-добър вратар на турнира стана Иван Иванов от тима, който загуби сблъсъка за първото място, а за най-полезен играч (MVP) бе определен дългогодишният футболист на Черно море и настоящ треньор в школата Станислав Стоянов, който игра за Крам Комерс. В състава на шампионите, чийто треньор е Веско Веселинов, личаха още имената на бившите футболисти на Спартак Вн Йордан Пенев и Иво Василев, а за финалистите се изявяваха десният бек на Черно море Сашо Александров, доскорошния му съотборник на “Тича” Румен Николов, както и известните от футбола и футзала Генади Луго, Свилен Иванов и други.

В турнира се пуснаха също и Владо Мирчев, Марин Петров, Николай Станков-Деко, Илиян Капитанов, Виктор Митев и други. Мотор на организацията пък отново бе футболния мениджър Бисер Маринчев.  Атрактивното състезание трябваше да започне в четвъртък, но заради лошите метеорологични условия стартира в събота, в зала Владислав на спортен комплекс “Черно море”. Полуфиналите и финалите пък се играха днес следобед в залата на комплекс “Тринити Парк”.