Три варненски, два софийски и един русенски тим стартират в държавното по футзал утре (ПРОГРАМА)

52

Шест отбора участват тази година в държавното първенство по футзал. Три от тях са от морската столица – шампионът Варна Сити, Черно море Мания и Черно море, два са софийски – Левски и УНСС, а шестият тим е ФК Русе. Надпреварата стартира утре

Черно море направи сериозна селекция, след като привлече петима състезатели от Варна Сити, начело с играещия наставник Благовест Марев, брат му Бойчо, Георги Герасимов, Димитър Петев и Даниел Димов. “Амбициите ни са за добро представяне. Всички отбори имаме шансове за титлата. Първенството се очаква да бъде оспорвано”, каза за “Арена Варна” Благовест.

ЕТО И ПРОГРАМАТА:

Б Ъ Л Г А Р С К И    Ф У Т Б О Л Е Н   С Ъ Ю З
АМАТЬОРСКА  ФУТБОЛНА  ЛИГА
Национална лига по футзал 2019/2020г.
ЖРЕБИЙ ЗА УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ ПО ДВОЙКИ :
1.1  Ф.К. „Черно Море“  гр.Варна                                       2.2  Ф.К. „Варна сити“  гр.Варна
1.2 Ф.К. „Русе“  гр.Русе                                                           3.1 Ф.С.К. „Левски София“  гр.София
2.1  Ф.К. „Черно море – Мания“  гр.Варна                         3.2   Ф.К. „ УНСС “  гр.София
I – ви кръг  09.11.2019 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Черно Море“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. . „Варна сити“  –  Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“
20.00 часа
Ф.К. „Черно море – Мания“  – Ф.К. „ УНСС “  гр.Варна , зала „Владислав“
II – ри кръг  10.11.2019 г. ( Неделя ) 11.30 часа
Ф.К. . „Варна сити“  –  Ф.К. „ УНСС “  “  гр.Варна , зала „Владислав“
13.30 часа
Ф.К. „Черно море – Мания“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“
III – ти кръг 16.11.2019 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „УНСС“  –  Ф.С.К. „Левски София“  гр.София
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Черно Море Мания“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно море“  – Ф.К. „Варна сити“  гр.Варна , зала „Владислав“
IV – ти кръг  17.11.2019 г. ( Неделя ) 14.00 часа
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Варна сити“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „Черно море – Мания“  гр.Варна , зала „Владислав“
V – ти кръг  30.11.2019 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „Варна сити“ –  Ф.К. „Черно море – Мания“    гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.К. „УНСС“  – Ф.К. „Черно море“  гр.София
20.00 часа
Ф.К. „Левски София“  –  Ф.К. „ Русе“  гр.София
VI – ти кръг   01.12.2019 г. ( Неделя ) 11.30 часа
Ф.К. „УНСС  –  Ф.К. „Русе“     гр.София
13.30 часа
Ф.К. „Левски София“  – Ф.К. „ Черно море“  гр.София
VII – ми кръг  21.12.2019 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „Русе“    гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.С.К. „Левски София“  – Ф.К. „Варна сити“  гр.София
20.00 часа
Ф.К. „УНСС“ –  Ф.К. „Черно море – Мания“  гр.София
VIII – ми кръг  22.12.2019 г. ( Неделя ) 11.30 часа
Ф.К. „УНСС“ –  Ф.К. „Варна сити“  гр.София
13.30 часа
Ф.С.К. „Левски София“  – Ф.К. „Черно море – Мания“  гр.София
IX – ти кръг   11.01.2020 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.С.К. „Левски София“ –  Ф.К. „УНСС“  гр.София
Ф.К. „Ф.К. „Черно море – Мания“  “ – Ф.К. „Русе“    гр.Варна , зала „Владислав“
20.00 часа
Ф.К. . „Варна сити“  –  Ф.К. „Черно Море“  гр.Варна , зала „Владислав“
X – ти кръг  12.01.2020 г. ( Неделя ) 11.30 часа
Ф.К. . „Варна сити“  – Ф.К. „Русе“  гр.Варна , зала „Владислав“
13.30 часа
Ф.К. „Черно Море Мания“  – Ф.К. „Черно море“  гр.Варна , зала „Владислав“
XI – ти кръг 18.01.2020г. . ( Събота ) 16.00 часа
Ф.К. „Черно Море Мания“  – Ф.К. . „Варна сити“  гр.Варна , зала „Владислав“
18.00 часа
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „УНСС“  гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.К. . „Русе“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
XII- ти кръг  19.01.2020 г. ( Неделя ) 13.30 часа
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „УНСС“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“
XIII – ти кръг 25.01.2020 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Черно Море“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. . „Варна сити“  –  Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“
20.00 часа
Ф.К. „Черно море – Мания“  – Ф.К. „ УНСС “  гр.Варна , зала „Владислав“
XIV – ти кръг  26.01.2020 г. ( Неделя ) 11.30 часа
Ф.К. . „Варна сити“  –  Ф.К. „ УНСС “  “  гр.Варна , зала „Владислав“
13.30 часа
Ф.К. „Черно море – Мания“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“
XV – ти кръг   22.02.2020 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „УНСС“  –  Ф.С.К. „Левски София“  гр.София
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Черно Море Мания“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно море“  – Ф.К. „Варна сити“  гр.Варна , зала „Владислав“
XVI – ти кръг  23.02.2020 г. ( Неделя ) 11.30 часа
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „Варна сити“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „Черно море – Мания“
XVII – ти кръг 14.03.2020 г. . ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „Варна сити“ –  Ф.К. „Черно море – Мания“    гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.К. „УНСС“  – Ф.К. „Черно море“  гр.София
20.00 часа
Ф.К. „Левски София“  –  Ф.К. „ Русе“  гр.София
XVIII- ти кръг  15.03.2020 г. ( Неделя ) 14.00 часа
Ф.К. „УНСС  –  Ф.К. „Русе“     гр.София
13.30 часа
Ф.К. „Левски София“  – Ф.К. „ Черно море“  гр.София
XIX – ти кръг  28.03.2020 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „Русе“    гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.С.К. „Левски София“  – Ф.К. „Варна сити“  гр.София
20.00 часа
Ф.К. „УНСС“ –  Ф.К. „Черно море – Мания“  гр.София
XX – ти кръг  29.03.2020 г. ( Неделя ) 11.30 часа
Ф.К. „УНСС“ –  Ф.К. „Варна сити“  гр.София
13.30 часа
Ф.С.К. „Левски София“  – Ф.К. „Черно море – Мания“  гр.София
XXI – ви кръг 04.04.2020 г. ( Събота ) 18.00 часа
Ф.С.К. „Левски София“ –  Ф.К. „УНСС“  гр.София
Ф.К. „Ф.К. „Черно море – Мания“  “ – Ф.К. „Русе“    гр.Варна , зала „Владислав“
20.00 часа
Ф.К. . „Варна сити“  –  Ф.К. „Черно Море“  гр.Варна , зала „Владислав“
XXII – ри кръг  05.04.2020 г. ( Неделя ) 14.00 часа
Ф.К. . „Варна сити“  – Ф.К. „Русе“  гр.Варна , зала „Владислав“
13.30 часа
Ф.К. „Черно Море Мания“  – Ф.К. „Черно море“  гр.Варна , зала „Владислав“
XXIII – ти кръг  11.04.2020 г. ( Събота ) 16.00 часа
Ф.К. „Черно Море Мания“  – Ф.К. . „Варна сити“  гр.Варна , зала „Владислав“
18.00 часа
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.К. „УНСС“  гр.Варна , зала „Владислав“
Ф.К. . „Русе“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
XXIV- ти кръг   12.04.2020 г. ( Неделя ) 13.30 часа
Ф.К. „Русе“  – Ф.К. „УНСС“  гр.Русе , зала „Арена Русе“
Ф.К. „Черно Море“  – Ф.С.К. „Левски София“  гр.Варна , зала „Владислав“