Талантите на Тодор Каменов победиха с 4:0 Пирин

3

Разгромна победа записа Черно море в Елитната група до 17 години. „Моряците“ на Тодор Каменов завършиха 4:0 при гостуването си на Пирин в Благоевград в мач от 14-ия кръг на шампионата.

Александър Киров с глава откри резултата през първото полувреме, а след почивката се разписаха Димитър Ковачев, Петър Маринов и Кристиян Евдокиев, пише chernomorepfc.bg.

В следващия кръг Черно море приема тима на Хебър Пазарджик, като срещата на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост е на 27 ноември, неделя от 12 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Александър Киров, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Борис Стойков, Пламен Аршев, Георги Пасков, Ивайло Димитров, Кристиян Иванов, Димитър Ковачев, Петър Маринов (Преслав Ларгов, Иво Николов, Даниел Райчев, Даниел Георгиев).