Поморие отново прегази Спартак Варна

0

Спартак Варна продължава да копае дъното и да намалява шансовете си за оцеляване в Източната „Б“ група. Соколите допуснаха срамна загуба с 0:4 при визитата си на Черноморец в Поморие. Така скромният тим, разчитащ предимно на младоци, за втори път през сезона разгроми варненци, след като през есента спечели с 5:1 насред Варна.

Възпитаниците на Никола Спасов играха много слабо и тотално бяха надиграни от Черноморец. Домакините още до почивката имаха класически аванс, а през второто полувреме вкараха и четвърти гол. В 21-ата минута резултатът бе открит от Стайко Стайков, а само 120 секунди по-късно Живко Петков отбеляза второ попадение. Интригата приключи някъде след половин час игра, когато Любомир Войнов покачи на 3:0, а крайния резултат бе оформен от Мирослав Радев в последната минута.