МФК Спартак спечели с 9:4 плажното дерби със СА-МВР. ФК Русе и Любимец-13 също с победи

106

Шампионът на България по плажен футбол МФК Спартак спечели дербито срещу вицешампионите от Спортната асоциация на МВР от втория кръг на Mussala Първа лига beach soccer 2020.

—————-

Искате почивка на море? Хотел “Елеганс” Ви чака само на 300 метра от плажа във Варна с атрактивни промоции

—————-

Двубоят бе доста интересен, предложи обрати, доста емоции и дори нерви. Варненци поведоха с гол на Павел Адамов от дузпа в средата на първата третина, но в началото на втората Цено Лозанов изравни. Малко след това “полицаите” поведоха с попадение на Иляз Иляз. Вратарят на Спартак Станислав Иванов успя да изравни с удар от своето поле, В следващите минути Мариян Мачиука-Мачи направи 4:2 за шампионите с два гола, а в края на втората част Иляз върна едно попадение за столичани. Само в рамките на първата минута от заключителната тренира варненци дръпнаха с 6:3 като точни бяха Филип Филипов и Станислав Джамбазов. Никола Дончев намали на 4:6, но до края Спартак вкара три безответни попадения чрез Георги Димитров и Филип Филипов (2). В този двубой вратарите на Спартак Иванов и Добромир Господинов спасиха по една дузпа, а наставникът Симеон Христов бе отстранен от пейката. Станислав Иванов бе збран за Играч на мача. Така след първия етап в Бургас варненци са с две победи, а софиянци – с две победи и една загуба, тъй като изиграха и една изтеглена среща от следващия кръг.

—————-
За рестарта на футбола ни: Efbet дава 200 лв бонус за нов абонат! Регистрирайте се за секунди тук. Не Ви трябва карта, за да залагате

—————-

ФК Русе победи с 10:7 Свети Никола. Двата тима направиха силен и оспорван мач. Цели пет гола за успеха реализира Живко Парашкевов, Мартин Недков добави два, а Мартин Минчев, Александър Иванов и Мартин Рачев се разписаха по веднъж.

За домакините, които бяха без някои от основните си състезатели в днешната среща, по два пъти точни бяха Стоян Ненов, Стоян Мантаров и Васил Деменлиев, а едно попадение добави Георги Тузаков. Живко Парашкевов бе определен за Играч на мача.

Любимец-13 записа убедителна победа с 6:1 над Атлетик (Каблешково) в последния мач от втория кръг. Състезателите на играещия треньор Галин Милков не срещнаха проблеми срещу новаците в шампионата и се поздравиха с първи 3 точки за сезона. По два гола за успеха реализираха Чавдар Петров и Иван Атанасов, а по един добавиха Николай Байчев и Мануел Тахмисян. За Атлетик се разписа Динко Бойчев. За Играч на мача бе определен Мануел Тахмисян.