Децата на Черно море биха Динамо (Киев) в контрола

95

Снимка: Chernomorepfc.bg

Децата на Черно море победиха Динамо (Киев) в контрола. Родените 2012 г. таланти се справиха срещу връстниците си от Украйна на игрището на Гранд хотел Варна. Възпитаниците на Тодор Колев надиграха своя съперник с 2:0.

Попаденията за “моряците” паднаха през двете полувремена, като през първата част точен бе Матео Марков. Максим Стефанов стреля от фаул, топката се отби в напречната греда и Матео вкара с воле за 1:0. След почивката Максим Стефанов оформи крайния резултат, след като се разписа директно от корнер.

Черно море 2012: Никола Илиев, Николай Николаев, Димитър Иванов, Константин Халачев, Максим Стефанов, Ивайло Костадинов, Стелиян Петров, Матео Марков (Джордж Вангелов, Филип Йорданов, Йоан Александров)