БФС обяви датите на мачовете на Спартак и Черно море за Купата

373

От Българския футболен съюз съобщиха програмата за 1/16-финалите на турнира за Купата и за следващите 4 кръга в Първа и Втора лига, пише “Спортал”.

————————
Хотел “Елеганс” дава шанс на ученици от “Асен Златаров” за първи стъпки в занаята
————————

Ето и решението на СТК към БФС*:

Приема предложената програма за 1/16 финал на Купа България, както следва:

Купа България 1/16 финал 15.00

20.10 /вторник/ Кариана – Царско село

21.10 /сряда/ Партизан Ч Бряг – Левски 14.30
Янтра Гб – Черно море
Извор – Монтана
Дреновец – ЦСКА 1948
Севлиево – Славия
Пирин Бл – Берое 17.30

22.10 /четвъртък/ Оборише Пан. – Ботев Пд 15.00
Черноморец Бч – Септември Сф
Созопол – Етър ВТ
Надежда Добр. – Ботев Вр

03.11 /вторник/ Загорец – Локомотив Пд 13.30

04.11 /сряда/ Спартак Вн – Арда Кж 13.30

13.11/петък/ Спортист 2009 – Лудогорец 13.30

14.11/събота/ Ботев Ихт – ЦСКА-София 13.30
Беласица – Почива

Приема предложената програма от 9-ти до 12-ти кръг на Първа лига, както следва:

Октомври:

IX кръг

17.10 /събота/    Лудогорец    –    Царско село    17.45
ЦСКА-София    –    Берое    20.15
18.10 /неделя/    Ботев Вр    –    ЦСКА 1948    15.15
Черно море    –    Монтана    17.45
Славия    –    Левски    20.15
19.10 /понеделник/    Ботев Пд    –    Етър ВТ    20.15
20.10 /вторник/    Локомотив Пд    –    Арда Кж    17.30

X кръг

24.10 /събота/    Царско село    –    Локомотив Пд    17.45
Левски    –    Черно море    20.15
25.10 /неделя/    ЦСКА 1948    –    Славия    12.30
Арда Кж    –    ЦСКА-София    17.45
Монтана    –    Лудогорец    20.15
26.10 /понеделник/    Ботев Пд    –    Ботев Вр    17.15
Етър ВТ    –    Берое    19.30

XI кръг

30.10 /петък/    Черно море    –    ЦСКА 1948    17.00
Локомотив Пд    –    Монтана    19.15
31.10 /събота/    Славия    –    Ботев Пд    16.30
Берое    –    Арда Кж    18.45
01.11 /неделя/    ЦСКА-София    –    Царско село    16.45
Лудогорец    –    Левски    19.15
02.11 /понеделник/    Ботев Вр    –    Етър ВТ    18.00

XII кръг

06.11 /петък/    Царско село    –    Берое    17.30
07.11 /събота/    Ботев Вр    –    Славия    12.30
Ботев Пд    –    Черно море    15.00
Левски    –    Локомотив Пд    17.30
08.11 /неделя/    Етър ВТ    –    Арда Кж    12.30
Монтана    –    ЦСКА-София    15.00
ЦСКА 1948    –    Лудогорец    17.30

Приема предложената програма от 10-ти до 13-ти кръг на Втора лига, както следва:

Октомври

X кръг 16:00, ако не е посочен час

16.10/петък/    Пирин Бл    –    Миньор Пк    20.00
17.10/събота/    Септември Сф    –    Литекс    15.15
Кариана      –    Добруджа
Струмска слава    –    Нефтохимик 1962
Хебър Пз    –    Спортист Своге
Септември Сим    –    Созопол
18.10 /неделя/    Янтра Гб    –    Лудогорец ІІ
Локомотив ГО    –    Почива
Локомотив Сф    –    Почива

XI кръг 14.30

23.10/петък/    Локомотив ГО    –    Хебър Пз    20.00
25.10/неделя/    Спортист Своге    –    Янтра Гб
Локомотив Сф    –    Струмска слава
Добруджа    –    Пирин Бл
Созопол    –    Септември Сф    16.00
26.10/понеделник/    Лудогорец ІІ    –    Септември Сим
27.10/вторник/    Литекс    –    Кариана      17.30
Нефтохимик 1962    –    Почива
Миньор Пк    –    Почива

XII кръг 14.30

31.10/събота/    Септември Сф    –    Кариана      12.45
Струмска слава    –    Миньор Пк
01.11/неделя/    Хебър Пз    –    Нефтохимик 1962
Янтра Гб    –    Локомотив ГО
Септември Сим    –    Спортист Своге
02.11/понеделник/    Созопол    –    Лудогорец ІІ    16.00
Пирин Бл    –    Литекс    15.30    Диема спорт
Добруджа    –    Почива
Локомотив Сф    –    Почива

XIII кръг 14.30

06.11/петък/    Локомотив Сф    –    Хебър Пз    14.30
07.11 /събота/    Спортист Своге    –    Созопол
Локомотив ГО    –    Септември Сим
08.11 /неделя/    Нефтохимик 1962    –    Янтра Гб
Добруджа    –    Струмска слава
09.11/понеделник/    Кариана      –    Пирин Бл    14.30
Лудогорец ІІ    –    Септември Сф
Миньор Пк    –    Почива
Литекс    –    Почива

*БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.