Черно море удари ЦСКА у дома при 17-годишните с късен гол

63

17-годишните таланти на Черно море победиха ЦСКА в мач от 20-ия кръг на Елитната група в тази възраст. “Моряците” на Тодор Каменов спечелиха двубоя на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост с 1:0.

Точен за “зелено-белите” бе Радослав Златев в 85-ата минута. Преди това варненци изпуснаха куп голови положения, като на три пъти футболист на Черно море излизаше сам срещу вратаря на гостите, но не успя да реализира.

Неприятното за тима на Тодор Каменов е контузията на Златин Станков в 38-ата минута. Младият талант извади рамо при единоборство и бе заменен принудително от Берк Джевдет. В последствие се оказа, че Станков е със счупена ключица.