Кико блести за старшата на моряците

0
Снимка: chernomorepfc.bg

Талантливият нападател от школата на Черно море Кристиян Димитров-Кико блесна с хеттрик в поредния кръг от Елитното юношеско първенство до 19 години. Младият таран, който вече има професионален договор с моряците, бе над всички при домакинския успех с 4:2 над Локомотив София. Кико отбеляза трите си попадения само в рамките на 20 минути през второто полувреме и реши мача в полза на селекцията, водена от Тодор Каменов и Валентин Станчев.

Гостите от София изненадващо поведоха в резултата на терена под Аспарухов мост, но след половин час игра Атанас Илиев изравни след асистенция на Виктор Митев. През втората част настъпи времето на Кристиян Димитров, а в заключителните минути железничарите направиха загубата си по-почетна.

В четвъртък от 11,00 часа старшата възраст на Черно море приема Спартак Пловдив в полуфинален двубой за Купата на БФС. Срещата ще се играе на стадион “Младост”. Ден по-рано, отново в 11,00 часа, моряците приемат Левски на същата фаза от турнира, но при родените през 1996 г. Тази среща ще се играе под Аспарухов мост.