
Боксьорите на Черно море спечелиха два медала в първия кръг на държавното лично-отборно първенство и Купа „България“ за ученици в Плевен. Състезанието беше дълго и тежко, като в него се включиха 240 боксьори от над 50 клуба.
Андриян Стойков стана шампион в категория до 46 килограма след три убедителни победи. Самуил Неделчев спечели бронзов медал и остана на трето място в категория до 40 килограма като в много равностоен мач отстъпи на бъдещия шампион в категорията след три убедителни победи.
Адмирации заслужават и дебютантите от варненския клуч – Николай Милчев (категория 42 кг) и Кристиян Николчев (70 кг), които се биха достойно за първи път на официалния ринг.
От Черно море обявиха, че набират нови деца на възраст от 10 до 16 години.





