Кадетите на баскетболния Черно море Тича биха Шумен с 50 точки разлика (СНИМКИ)

62

Кадетите на Черно море Тича (до 16 години) се наложиха над Шумен (16) с 89:39 в зала “Христо Борисов”. Баскетболистите на Пламен Христов поведоха още в първата част с 24:11, а на полувремето разултатът беше вече 45:17. “Моряците” се окичиха с 6-та победа в своята група, докато шуменци имат 6 загуби.

—————

Искате да изенадате половинката си с романтичен жест? Хотел “Елеганс” ще ви помогне да остане “без думи”

————-

В друг мач на тим от детско-юношеската школа на “моряците”, юношите се изправиха срещу отбора на Черноморец. Изходът беше повече от ясен, след като възпитаниците на Георги Бакалов влязоха в почивката при резултат 75:29! Срещата завърши 123:69.

————-

Efbet дава 3х500 лева след всеки кръг у нас! Регистрирайте се за секунди тук, можете да залагате и без карта. Вземете и до 200 лв. бонус като нов клиент!

————-

В следващия кръг на 15 декември юношите на варненци гостуват на Тунджа (Ямбол), които досега имат само една загуба именно от Черно море Тича.