Спартак 1918 победи лидера Овеч във Варна

Публикувано в: Водещи новини,Спартак 1918,Футбол |

IMAG3169Спартак 1918 победи с 2:0 Овеч (Провадия) в отложен мач от „А“ Областната футболна група-2.

Варненци треснаха лидера с по едно попадение в двете полувремена на домакинския си двубой.

Ивайло Русев откри резултата с глава в 18-ата минута, а в 48-ата бе спънат за дузпа, която Симеон Николов реализира. Възпитаниците на Иван Найденов изпуснаха още няколко стопроцентови положения.

В неделя от 17 ч. на стадион „Спартак“ варненци приемат тима на Бабушки орли (Момчилово).

Съставът: Георги Георгиев, Георги Щерев, Вилиян Денчев, Мартин Киров, Джамил Джамил, Симеон Николов, Диян Моллов (78 Денис Гюрешчи), Динко Динков (55 Владислав Георгиев), Ивайло Русев, Симеон Симеонов (65 Даниел Друмев), Георги Бербенков (59 Микаел Асад)