Спартак Варна с 11-та победа в Областната група

Публикувано в: Последни новини,Спартак 1918,Футбол |

511

Спартак Варна записа 11-ата си победа в Областна група „А“ 2 от началото на сезона. Соколите, които се намират на 2-ро място във временното класиране след Овеч (Провадия), разбиха с 4:1 като гост Спортист (Михалич).

Още до почивката възпитаниците на Иван Найденов вече имаха аванс от 3 гола – Георги Бербенков се разписа в 5-ата и 45-ата минута, а Динко Динков бе точен в 21-ата. В средата на втората част домакините върнаха един гол, като крайният резултат бе оформен в 90-ата минута от Ивайло Русев. Той се разписа от пряк свободен удар.

Съставът на Спартак: Христо Купенов, Георги Щерев, Вилиян Денчев, Мартин Киров, Венелин Колимечков (59 – Петър Душков), Симеон Николов, Динко Динков (55 – Диян Моллов), Владислав Георгиев (50 – Даниел Друмев), Ивайло Русев, Симеон Симеонов (61 – Радослав Радев), Георги Бербенков (65 – Дениз Гюрешчи)