Черно море с първа грешна стъпка в първенството

Публикувано в: Водещи новини,Футбол,Черно море |

gunter4Черно море загуби първи точки и допусна първи гол от началото на сезона. Това се случи в двубой от четвърти кръг на Първа лига. Тимът на Георги Иванов-Гонзо завърши наравно 1:1 при гостуването си на Пирин в Благоевград.

Георги Божилов бе точен за „моряците“, докато за отбора на Милен Радуканов се разписа Юлиан Попев.

Черно море имаше предимство през първата част и логично се оттегли на почивката с преднина. В 35-ата минута Паланков направи груба грешка и загуби топката в своето поле. Зехиров пусна към Чунчуков, който стреля. Макенджиев изби, но притичалият Георги Божилов прати топката в мрежата.

През второто полувреме Пирин натисна, а с пропуски се отчетоха Станислав Костов и Стилиян Николов. Все пак изравнителното попадение дойде. То падна в 82-ата минута и бе дело на Юлиан Попев. Башлиев центрира, Михайлов изби топката с ръка, а от въздуха Попев прати топката във вратата за крайното 1:1.

Черно море продължава да бъде лидер в класирането с 10 точки и голова разлика 7:1. Пирин е на четвъртото място с 5 точки.