Черно море с поредна издънка на „Тича“ този сезон

Публикувано в: Водещи новини,Футбол,Черно море |

IMG_1577Черно море падна от Пирин с 0:1 в мач от 17-ия кръг в Първа лига на „Тича”. Гостите стигнаха до успеха с единствения си точен удар във вратата – секунди след като триминутното продължение бе изтекло.

Тогава юношата на Арсенал Конър Хендерсън прехвърли стената от фаул, топката отскочи от напречната греда и тупна зад голлинията – 0:1.
След много слабо първо полувреме Черно море създаде достатъчно ситуации, за да реши срещата между 52-рата и 72-рата минута, но играчите му показаха слабост и безсилие в завършващия удар.

Така прокобата на „Тича“ продължи – „моряците“ са без победа у дома в 7 мача поред (5 загуби, три поредни, и 2 равни) и 4 месеца. Пирин пък прекъсна две черни серии – победи за първи път на „Тича“ и след 8 поредни срещи в настоящото първенство.